Channeling – Co to? Połącz się ze swoją intuicją!

Channeling – Co to? Połącz się ze swoją intuicją!

Channeling – Co to?

…na początku był tylko channeling

Channeling jest nieodłączną częścią mojego życia. Od dnia gdy zostało nazwane to co robiłam od zawsze,
korzystam intencjonalnie z channelingu na codzień. Nie byłabym sobą, żeby nie zgłębić czym channeling właściwie jest.

Channeling pochodzi z angielskiego słowa „channel” czyli kanał. Co znaczy, że channeler (osoba, która posługuje się channelingiem) ma możliwość odbierania kodów energetycznych nazywanych przekazami.
Ma też możliwość intencją decydować o czym i z kim chce się skomunikować. Nie ma to żadnego związku z opętaniem.

Kto daje przekazy? – Channeler

Channeler jest świadomy swojego ciała, swoich myśli i odczuć podczas channelingu. To najbardziej mnie przekonało do tego narzędzia. Tak, to tylko narzędzie. Wiem, że zarówno Ty jak i ja jesteśmy kreatorami i nadajemy intencje, cel i „ożywiamy” narzędzie, z którego korzystamy.
Channeler najczęściej nie pamięta tych przekazów, dlatego warto je rejestrować. Jako, że przekazy są dla osoby channelowanej, to zazwyczaj channeler po odłączeniu się od pola osoby zainteresowanej przestaje mieć dostęp do informacji. Zostają tylko nieliczne przekazy w pamięci, które mogły w emocjonalny sposób wpłynąć na channelera.

Sposób odbioru przekazu przez channelera jest zróżnicowana.
Od fali ciepła, konkretnych odczuciach w ciele, metafor w postaci obrazów.

Moją rolą jako channelera, jest precyzyjnie ubrać w słowa przekaz i zrozumieć jego główny nurt, by się nim podzielić.

Czy channeling można łączyć z terapią?

…i objawił się cel życia

Z czasem zaczęła mnie fascynować znacznie bardziej niż wcześniej psychika ludzka. Zaczęłam studia psychoterapii i zrozumiałam jak efektywnie można połączyć channeling z terapią, co znacząco ułatwia proces powrotu do siebie.

Miałam jednak cały czas poczucie, że potrzebuje szerzej określić w czym mogę wesprzeć innych poprzez channeling.
Po setkach godzin odczytów w różnych obszarach potrzebowałam doprecyzowania.

Medytacja przyszła ze wsparciem i… objawiła się praca z celem życia, misją życia.
No jasne! – pomyślałam – co jest ważniejszego w życiu poza poczuciem sensu tego co robisz. No dobra zdrowie, a potem sens życia 🙂

Wszystko stało się klarowne. Wiedziałam co mam dalej robić.
Powstał channeling terapeutyczny, a za nim zrozumienie jakie przesłanki niesie taka sesja.

Czym jest channeling terapeutyczny?

Channeling terapeutyczny to szerszy wgląd w obecne położenie w życiu.

Channeling terapeutyczny wspiera w procesie:
– podejmowania kluczowych decyzji w obszarze zawodowym lub osobistym
– zmiany ścieżki zawodowej
– zmiany w obecnym obszarze zawodowym
– odkrycia swojego celu życia
– zrozumienia swojego położenia i przyczyny jego zaistnienia
– zgłębienia swoich potencjałów i odszukania możliwości ich realizacji
– uporządkowania natłoku informacji i obrania konkretnego kierunku

h3> Czego możesz się dowiedzieć podczas sesji channelingu?

Poprzez channeling terapeutyczny wspieram w rozwiązaniach w obszarze zawodowym, ono będzie miało wpływ na obszar osobisty.

Wszystko jest jednym.
Dany obszar w życiu jest tylko objawem tego, co kryje się głębiej. Wszystko jest jednym, wszystko na siebie wpływa. Zatem, otrzymane informacje związane z jednym obszarem są ściśle połączone z innym obszarem (nawet jeśli to nie wybrzmi na sesji). To jest uwalniające, ponieważ wprowadzając zmiany w jednym obszarze, zmiana zachodzi na innych poziomach jednocześnie.

Czy ja też mogę zostać channelerką_em?

…rolę belfra wyssałam z mlekiem matki

Byłam przekonana, że tylko wybrani mają dostęp do tego daru i czułam się wyróżniona.

Na krótko.

Na szczęście.
Od czasu, gdy w medytacji otrzymałam definicję, która brzmiała:

channeling jest świetnie rozwiniętą intuicją, dotarło do mnie, że każdy może channelować.
Rozwiały się wątpliwości w związku z wieloma napływającymi do mnie pytaniami – czy muszę posiadać jakieś specjalne zdolności aby channelować?

Wszystko w tamtym momencie stało się dla mnie jasne jak słońce. Ogromna potrzeba wsparcia innych, fascynacja procesami rozwoju człowieka, praktyka channelingu od lat, w międzyczasie szkoła trenerów naturalnie zaprowadziła mnie do odpowiedzi na potrzeby osób, które pukały do drzwi w poszukiwaniu swojego sensu życia.
Pochodzę z domu nauczycieli, więc miałam w sobie od kiedy pamiętam zajawki na belfra. Kolejny element układanki wpadł na swoje miejsce i nie było odwrotu. Stało się.

Powstał autorski program Channeling praktycznie.

Sześciotygodniowy program z myślą o osobach, które poszukują kontaktu z intuicją lub są przekonane, że jej nie mają, by usłyszeć jej podszepty i by miały poczucie, że są prowadzone. Jak również dla osób, które już mają kontakt z intuicją, ale chcą go pogłębić dla większej pewności rozumienia informacji płynących z intuicji.

Nazwałam ten program Channeling praktycznie by było oczywistym, że celem kursu jest przygotowanie do bycia praktykiem channelingu, czyli do bycia w gotowości robienia odczytów sobie [nawiązanie kontaktu z rzeczoną intuicją] jak i odczytów innym.

Pomyślałam, skoro masz intuicję, to umiesz channelować. I tak, teraz mówię swoim kursantom. Tak mówię osobom, które chcą się nauczyć i nie wiedzą czy mają zdecydować się na udział w kursie. To nie tak! Zawsze powtarzam – to nie kwestia nauczenia się, a przypomnienia sobie tego co masz w sobie.

Nie uczysz się intuicji, a otwierasz się na nią, przypominasz sobie jak to jest jej słuchać, zaufać, otworzyć się na jej przekazy. Przypomnienie sobie tej umiejętności przychodzi wraz ze zmianą sposobu myślenia o sobie i o innych oraz otwarciem swojego serca, którym odbierasz subtelne energie. Te niewidoczne dla oczu, a mimo masz pewność, że są. To istotny punkt kursu. Tego nauczyła mnie wiedza o psychice człowieka i jego rozwoju.

Niezbędny element autorskiego programu. Same odczyty channelinowe są efektem ubocznym. Wspaniale mieć dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdobywasz konkretne kompetencje, dzięki którym możesz wspierać innych i na tym zarabiać. Jednocześnie w Tobie zachodzi taka zmiana, na jaką pozwolisz sobie, by się wydarzyła.

Mocą tego programu jest praca grupowa.

Każda kolejna osoba poszerza spojrzenie na świat, pokazuje inne kolory, blaski i cienie. Niezależnie od zaangażowania, sama praca w grupie wpłynie na Ciebie rozwojowo.
Moim zadaniem jest wskazanie i poprowadzenie Cię tak, byś pozwolił/a sobie na doświadczanie subtelnych energii, odczuwanie i rozumienie ich. Byś pozwolił/a sobie uwierzyć, że naprawdę możesz dokonać zmian w życiu, a przy tym świadomie channelować.

Dołącz do Nas TUTAJ

…czy aby na pewno mogę?

Wiele wątpliwości rozwiewałam osobom, które pytały o udział.

Największa wątpliwość brzmiała – czy aby na pewno mogę robić channeling?

Ten kurs jest dla każdego kogo zawoła. Ten kurs ma warstwy i wspiera na każdym etapie ścieżki.
Dla tych, co pragną w siebie uwierzyć albo uwierzyć jeszcze bardziej.
Dla tych, co stawiają pierwsze kroki i tych co pragną udoskonalić swój warsztat.
Dla tych, co nie wiedzą „jak to ugryźć” i tych co chcą usystematyzować to co robią.
Dla tych, co chcą poznać siebie oraz tych co siebie znają a mają pragnienie poznać głębiej.
Dla odkrywców wielowymiarowego świata i własnych możliwości.

Kurs Channelingu – opinie

Ewa Pietrzak [uczestniczka 4 edycji kursu]

Przekonałam się, że głęboka podróż w głąb siebie jest najlepszą inwestycją. Przekonałam się również, że jeśli pojawia się myśl o udziale, niezależnie czy jest to wątpliwość czy ekscytacja, to jest oznaka, że jest coś w kursie dla Ciebie. Coś co możesz zgłębić i odkryć, ponieważ w tym kursie uczymy się o świecie niewidocznym dla oczu, który niepojęty jest dla logiki ze względu na brak widocznych dowodów. Tu otrzymujesz pierwszy dowód na istnienie intuicji.

Link do videorekomendacji uczestników

Link do rekomendacji uczestników

A dodatkowo: Podczas tego programu:
Rozpoznajemy swój indywidualny sposób odczytu – czyli „rozbrajamy” kody energetyczne zawarte w metaforze obrazu, odczuciu, którymi posługuje się ta część mózgu, którą aktywujemy podczas channelingu, a która jest nieaktywna w życiu codziennym. Każdy z nas inaczej odbiera świat i warto poznać ten sposób.
Uczymy się o niezmiennych prawach Wszechświata, które mają fundamentalny wpływ na jakość życia jakie prowadzisz. Niezależnie czy je znasz, uznajesz, one i tak działają. Ta wiedza może znacząco wpłynąć na zmianę jakości Twojego życia. uczyliśmy się o BHP energetycznym, który jest niezbędny gdy pracujesz ze sobą jak i z energią innych osób.
Otwieramy się w wielu praktycznych ćwiczeniach na subtelne energie, które są poza zmysłowym doświadczeniem.
dużo praktykujemy – to odgrywa tutaj kluczowe znaczenie

…zasługuję?

Miałam w sobie myśl, czy ja taka mała szara myszka mogę kontaktować się z wyższym wymiarem, ze Źródłem. Czy ja na to zasługuję? Może mam coś zrobić, by zasłużyć? W wielu głowach czai się obawa, że jestem nie dość i muszę coś zrobić, żeby…

Ta podróż pokaże Ci jaką jesteś potężną istotą. Uświadomi Ci dostęp do obszarów, o których umysł nawet nie śni i neguje, bo ich nie zna. Po Przypomnieniu sobie połączenia z Wyższym Ja, z wyższym wymiarem: nic już w twoim życiu nie będzie takie samo nigdy więcej nie będziesz miała poczucia, że jesteś sam/a to zmiana stylu życia jesteś w nieustannym prowadzeniu każda decyzja będzie podejmowana w spójności ze swoim sercem zmieniasz spojrzenie na siebie i sposób myślenia o sobie i o świecie – bez tej zmiany nie uwierzysz, że możesz channelować! wiedza o świecie energii, umiejętność poruszania się po nim, wiedza o BHP energetycznym wiedza o umiejętności kreowania swojej rzeczywistości

umiejętność channelowania jest elementem ubocznym całej zmiany, której doświadczysz masz kompetencje i umiejętności prowadzenia samodzielnie sesji odczytu dla innych – masterclass – superwizja i wsparcie grupy po kursie

Nic bez Ciebie. Żadne narzędzie, żadna technika nie będzie efektywna, bo…
Ty jesteś tym, który nadaje jej życie, intencjonalność.

Zatem zachowaj moc dla siebie, bez oddawania jej technikom i narzędziom do samorozwoju.
Prawdziwy nauczyciel wie, że Ty jesteś drogą.


Ewa Piwnicka, holistyczna terapeutka, trenerka duchowa, praca z energią
Więcej o specjalistce znajdziesz TUTAJ


Po więcej informacji i praktyki zapraszamy na Nasze social media INSTAGRAMA oraz FACEBOOKA
Zostańmy w kontakcie!

Copyright © 2024 Duchowi.pl - Znajdź holistycznych specjalistów I wiedzę I miejsca I wydarzenia
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top