Coaching – Wsparcie w drodze do samorozwoju

Coaching – Wsparcie w drodze do samorozwoju

Czym jest coaching?

Magiczne słowo pochodzące z języka angielskiego „coaching” oznacza w dosłownym tłumaczeniu „trening, korepetycje” Można zatem najogólniej powiedzieć, że jest to dobrowolny i świadomy trening prowadzący do zmian na lepsze. To forma pomocy osobom, które weszły na drogę rozwoju osobistego i chcą się doskonalić oraz podwyższyć jakość swojego życia a tym samym stawać się po prostu szczęśliwszym człowiekiem.

Nie jest to tylko wsparcie polegające na motywowaniu do działania i powtarzaniu „you can do it”, chociaż ten element również jest potrzebny. Jest to proces, w którym dzięki zadawaniu przez coacha odpowiednich pytań oraz używania różnych narzędzi, klient sam dochodzi do własnych wniosków i samodzielnie zmienia sposób myślenia oraz poszerza swoja świadomość.

„Jakość twojego życia zależy od jakości pytań, jakie sobie zadajesz” Tony Robbins

Dlaczego wybrałam coaching?

Wybrałam właśnie coaching jako główną formę pomagania innym, bo głęboko w sercu wierzę w ludzi i w nieograniczone możliwości wzrastania oraz niezbadany potencjał człowieka. Jestem absolutnie przekonana, że bez względu na nasze pochodzenie czy obecną sytuację jesteśmy w stanie przekraczać swoje granice, blokady i schematy zachowań. Mamy niesłychaną umiejętność odradzania się i wstawania jak feniks z popiołów — wciąż na nowo i zawsze w kierunku rozwoju i progresu.

Poza tym nigdy nie chciałam być guru ani mówić komuś co ma robić. Dzięki bardzo głębokiemu rozwojowi duchowemu jestem przekonana, że nie ma jednej drogi, tak jak nie ma jednej odpowiedzi. Jesteśmy duszami w ludzkich ciałach i w swoim sercu mamy już wszystkie potrzebne odpowiedzi, tylko często w to nie wierzymy i przez to nie mamy do tego dostępu. Ja wolę pomagać w usłyszeniu głosu swojej intuicji i podawać pomocną dłoń tam, gdzie jest to potrzebne, ale zawsze z pełnym uszanowaniem wolności drugiego człowieka.

Jako że moje życie pokierowało mnie w stronie biznesu, czym zajmuje się przez ponad 12 lat, dlatego też skupiam się na coaching kariery i biznesu, bo to tutaj mam najwięcej do zaoferowania światu.

Moim celem jest to, żeby moi klienci poprzez pokierowanie rozwojem zawodowym w sposób świadomy wnosili miłość do tego świata.  Głęboko wierzę, że dzięki wysokowibracyjnym biznesom zmienimy ten świat na lepsze, wprowadzając zupełnie nową jakość współdziałania.

Kolejnym, może i najważniejszym powodem dla którego wybrałam coaching jest po prostu jego skuteczność. Dzięki połączeniu pracy wewnętrznej:
– wszystko co dotyczy zmian mentalnych,
– obniżanie stresu ,
– utrzymanie wysokiej energii życiowej,
– life-work balance z pracą zewnętrzną:
– planowanie biznesu albo ścieżki kariery,
– wdrażanie krok po kroku planu w życie,
– zarządzanie czasem,
– zarządzanie projektem,
– nowoczesne liderstwo
otrzymujemy oszałamiająco szybkie sukcesy, przy jednocześnie maksymalnie komfortowym i spersonalizowanym podejściu do klienta.

Na czym polega indywidualny proces coachingowy?

Zgodnie z najnowszymi osiągnięciami fizyki kwantowej nie mamy wątpliwości, że zmiana zaczyna się od wewnątrz czyli od sposobu myślenia i postrzegania a następnie ukazuje się w zewnętrznym świecie. Zatem indywidualny proces coachingowy to rodzaj transformacji mentalnej, prowadzącej do tego by stać się osobą, dla której naturalnym będzie kariera i życie prywatne, o jakim marzy klient.

Równocześnie ze zmianami mentalnymi pomagam osobom wprowadzać zmiany w życie i wytwarzać nowe, wspierające nawyki i schematy działania, odblokowywać się oraz otwierać na nowe. Wspieram również w budowaniu biznesu idealnie pasującego do natury i osobowości klienta, tak by mógł wykorzystać swój potencjał w 100%.

Jak szczegółowo wygląda coaching ze mną?

Na początku ustalamy cel w zależności od potrzeb klienta.
Najczęściej jest nim:
– jak najłatwiejsze przejście z etatu na własny biznes oparty na pasji, bez tracenia płynności finansowej
– jak najefektywniejsze przejście z bycia zakładnikiem własnej firmy do bycia liderem, który świadomie tworzy biznes zmieniający świat na lepsze
– głęboka transformacja kariery, która będzie realizowała osobiste powołanie klienta oraz pozwoli mu wykorzystać swój potencjał w 100% już teraz, przy jednoczesnym zachowaniu life-work balance

Następnie pracujemy na V filarach:
I Identyfikacja i transformacja blokad wewnętrznych (np. blokady na obfitość)
II Głębokie poznanie siebie (wartości życiowe, powołanie, potencjał)
III Planowanie idealnej ścieżki kariery i biznesu oraz praca z intuicją
IV Wdrażanie planu krok po kroku
V Zarządzanie stresem / ząrzadzanie czasem i energią / liderstwo.

Nie mamy tutaj sztywnej kolejności, bo wszystko jest ze sobą bardzo powiązane a każdy element wpływa na dalszy bieg procesu. Rytm pracy oraz prędkość z jaką wdrażamy zmiany w życie, zależy całkowicie od potrzeb i preferencji klienta. Wszystko po to, żeby osoba czuła się bezpiecznie i komfortowo a jednocześnie cały czas posuwała się do przodu w kierunku kariery czy biznesu marzeń.

Efektem tej głębokiej i intensywnej pracy jest:
– wejście na drogę swojego powołania, by już zawsze czuć radość z tego co się robi
– niewzruszona pewność tego jaką wartość jaką wnosi się do świata
– dochodowy biznes, który pozwala na życie na jakie zasługujesz
– zrównoważony styl życia, który pozwala cieszyć się rodziną i czasem wolnym
– poczucie celu
– ostateczne połączenia życia duchowego z materialnym

Dla kogo jest coaching kariery i biznesu?

Dla tych którzy:
• chcą jednocześnie jest ich pasja, bez martwienia się o zachowanie płynności finansowej
• pragną wznieść firmę lub karierę na wyższy poziom rozwoju i mieć poczucie że nie stoją w miejscu a jednocześnie odzyskać czas na życie prywatne i rodzinne
• czuja że mogą więcej i chcą wykorzystać swój potencjał w 100% nie czekając na idealne warunki
• w sercu mają misją i powołanie, by poprzez swoją działalność zmieniać świat na lepsze.

Czas na trochę prywaty

Moja historia przypomina takie powiedzenie:

„Kiedyś góra była górą, potem góra przestała być górą, a teraz góra znowu stała się górą”.

Lubię bardzo to głębokie zdanie i widzę w nim siebie. Od Sandry, która była górą, czyli skupiona na materii, by przetrwać, by żyć lepiej, by żyć piękniej. Była CEO polskich i francuskich spółek. Robiła biznesy, inwestycje i sukcesy, ale nie było tam jej prawdziwej. Ta, która w tym wszystkim bardzo cierpiała i była poraniona. Wciąż szukała miłości. I tak w tym zaleczaniu tych swoich ran i pragnieniu wytchnienia znalazła Cisze, Boga, Energie i SIEBIE. To był taki moment, kiedy właśnie góra przestała być górą, czyli stała się Jednością i odkryła swoją esencję. Wszystko po to, żeby na powrót zakotwiczyć się w materii oraz w tu i teraz i znowu jako góra służyć ludziom, działając już z powołania i wykorzystując swój potencjał.

Życie z tego poziomu jest dla mnie po prostu cudem i życzę tego każdemu.


Po więcej informacji i praktyki zapraszamy na Nasze social media INSTAGRAMA oraz FACEBOOKA i YOUTUBE
Zostańmy w kontakcie!

Na koniec mam dla Was kilka pytań, których odpowiedzi mogą zmienić w waszym postrzeganiu wszystko.
Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a pewność, że nie możesz ponieść porażki?
Jaka/ Jaki jesteś, gdy jesteś najlepszą wersją siebie?
Czy coś złego może się stać, gdy rozwiążesz swój problem i osiągniesz swój cel?
Jakich kłamstw używasz, aby tworzyć swoją obecną sytuację?
Jakim człowiekiem potrzebujesz się stać, aby żyć życiem, o jakim marzysz?

Sandra Lenska Jako business coach, coach kariery i mentor wspieram w wejściu na drogę powołania, by móc robić to, co się kocha, a jednocześnie żyć w pełnej obfitości i bogactwie oraz na swoich zasadach.
Więcej o specjalistce znajdziesz TUTAJ

Copyright © 2024 Duchowi.pl - Znajdź holistycznych specjalistów I wiedzę I miejsca I wydarzenia
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top