Czym są Kroniki Akaszy?

Czym są Kroniki Akaszy?

Nie sposób w pełni opisać słowami czym są Kroniki Akaszy- gdyż wszystkie definicje i słowa zawężają zrozumienie. Dokonanie opisu powoduje odgraniczenie od innych możliwości zrozumienia. Akaszę trzeba poczuć. Tak jak nie sposób do końca opisać uczucia Miłości- trzeba go doświadczyć, tak samo trzeba doświadczyć uczucia bycia w Polu Akaszy. Jest to pełne połączenie ze Żródłem Istnienia. W sercu podczas przebywania w Kronikach Akaszy tworzy się wibracja Miłości i po prostu czuje się, że jest się w tym Polu, a nawet, że jest się tym Polem.

Akasza co to?

"Akasza", to słowo pochodzi z sanskrytu i oznacza eter, czyli piąty element obok żywiołu ognia, wody, powietrza i ziemi. Istnienie tego elementu udowadniali najwięksi naukowcy– między innymi Albert Einstein, Nicole Tesla, Erwin Laszlo, Gregg Braden czy Bruce Lipton. Aktualnie fizyka kwantowa potwierdza istnienie Pola Akaszy jako pola energetycznego i nazwała je Polem Punktu Zerowego.
Pole to składa się z Informacji i Energi, które tworzą Wszechświat i wszystko, co się w nim znajduje. Informacje te można odebrać odpowiednio, dostrajając się do tych wibracji.

Pojęcie Kronik Akaszy odnosi się także do każdej duchowej tradycji. W Biblii jest określana jako Księga Życia, Kosmiczny Umysł, Umysł Boga, Oko Boga. Energia, która zapisuje informacje w Kronikach określana jest słowem Akasza- czyli pierwotna substancja- eter, która tworzy wszystko we wszechświecie i jest to Energia Miłości. Pole Akaszy można sobie wyobrazić jako pajęczynę, która oplata i łączy wszystko we Wszechświecie. Jest to interaktywne i Inteligentne Pole.
Pole Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji, zdarzenia oraz doświadczenia, jakie kiedykolwiek miało miejsce w przeszłości, teraźniejszości oraz we wszystkich możliwościach w przyszłości.
To kosmiczny zbiór informacji. Akasza to czysta Prawda, a kiedy poznajemy Prawdę, możemy uwolnić się od wszelkich Iluzji, które powodują, że uwierzyliśmy, że jesteśmy odłączeni od Źródła.

Oto co mówią o sobie same Kroniki Akaszy, podczas odczytu:
„Kroniki Akaszy to Światło, które objaśnia, pokazuje i ukazuje wszystko, co jest widoczne i niewidoczne. Ukryte w zakamarkach Twojego umysłu, duszy tej rzeczywistości, w której teraz żyjesz. To ukazanie twojemu umysłowi, a sercu danie odczucia o całości Istnienia. Jak jesteś w Kronikach Akaszy to tak jakbyś był lub była swoją Świadomością wszędzie, całe Twoje Pole Informacji oświetla Cię i możesz doświadczyć i poczuć to, że to Ty jesteś większy lub większa niż Ci się wydaje. Wchodzisz wyższej, szerzej, powiększasz się i jednocześnie stajesz się tym Światłem. Doznajesz spokoju i ufności, że wszystko jest dobrze i widzisz przyczyny swoich problemów, nawyków, niekorzystnych schematów, w których żyjesz. Widzisz i czujesz, że ty jesteś czymś więcej niż tą osobą, za którą się podajesz, z którą nauczyłeś się żyć. Doświadczasz pełnego zrozumienia. Dzięki temu możesz zmienić to co pragniesz zmienić i uzdrowić siebie, bo odzyskujesz wiarę i poczucie, że tak naprawdę to Ty masz tę MOC i zaczynasz tę MOC przejawiać w rzeczywistości.”

Jak wygląda odczyt Kronik Akaszy?

Osobiście lub on-line. Wchodzimy wspólnie w pole serca, dostrajamy się oddechem i osoba, dla której jest robiony odczyt, wyraża zgodę na otwarcie jej lub jego Kronik Akaszy . Osoba przeprowadzająca odczyt czyta Modlitwę Otwarcia i tym samym otwiera Kroniki Akaszy Klienta. Kiedy nawiąże się połączenie i dostroi do tego Pola, można zadawać pytania. Jest to rozmowa w podwyższonym stanie świadomości, ale nie w hipnozie.

Osoba przeprowadzająca odczyt widzi odpowiedzi najczęściej w formie obrazów, energii lub odczuć i tłumaczy na język zrozumiały dla umysłu. Czasami przychodzą także specjalne Afirmacje, Medytacje oraz tzw. „zadania domowe”, które wykonuje się po sesji jako Praktykę codzienną. Pozwalają one utrwalić nowy wzorzec energii w rzeczywistości. Długość sesji zależy od osoby, dla której robiony jest odczyt. Średnio trwa 1-1,5 godziny. Podczas sesji możesz mieć różne odczucia wzruszenie, ciepło, spokój.
Mogą pojawić się łzy, uśmiech. Możesz widzieć różne obrazy, mieć różne odczucia. Energia tego Pola jest spokojna i lekka.

Jak konstruować pytania podczas odczytu?

Nie ma tzw. "głupich pytań", możemy pytać się o wszystkie aspekty dotyczące naszego życia i naszych relacji. Możemy pytać o przeszłość, teraźniejszość i potencjały w przyszłości. Jedynie pytania zadawane z czystej ciekawości często pozostają bez odpowiedzi. Pytania zadawane z serca, głębokiej potrzeby zrozumienia konkretnego tematu są wspaniale wyjaśniane. Im konkretniejsze pytania, tym konkretniejsze odpowiedzi. Ważne jest, że odpowiedzi, które przychodzą, zawsze szanują wolną wolę jednostki.

Kroniki Akaszy opinie

Przykładowe opinie klientów po sesji:

„ zastanawiałam się…….Co jest nie tak? Co mam zrobić inaczej? I poczułam potrzebę podpowiedzi z mojej Duszy…Być może? Pomyślałam- moja dusza zgubiła się i woła do mnie? Czytanie z Kronik Akaszy pozwoliło mi na uruchomienie mojego potencjału i stopniowe uwalnianie blokad zarówno w ciele jak i w umyśle. Poczułam spokój, lekkość oraz to, że wszystko toczy się, tak jak powinno i warto zaufać prowadzeniu swojej Duszy”

„Pomogła mi spojrzeć na całokształt problemów czy też drogi z innymi osobami w moim życiu z innej perspektywy. Utwierdziła mnie, że wszyscy mamy dostęp do swojego Wyższego Ja i każdy ma swoją właściwą, unikatową drogę w swoim życiu. Że każdy ma swoje Światło i połączenie z energią tylko nie zawsze przyzwalamy jej płynąć i świecić Mocą”

„Czasami fajnie jest spojrzeć na swoją sytuację z innej perspektywy i to mi dała sesja. Podczas sesji zobaczyłem jak oczami Przewodników i Mistrzów duchowych wygląda moja obecna sytuacja, a dzięki temu nabrałem do tego dystansu i uzyskałem zupełnie świeże zrozumienie. Trafność wglądów podczas sesji była niesamowita."

Specjalnie dla Ciebie artykuł przygotowała Izis w Akaszy
Po więcej informacji i praktyki zapraszamy na Nasze social media INSTAGRAMA oraz FACEBOOKA
Zostańmy w kontakcie!


Izis w Akaszy, wsparcie, Kroniki Akaszy
Więcej konsultantów kronik znajdziesz TUTAJ

Bibliografia:
“Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość” Gabrielle Orr
“Kroniki Akaszy. Jesteś cudem” Gabrielle Orr
Wikipedia


Po więcej informacji i praktyki zapraszamy na Nasze social media INSTAGRAMA oraz FACEBOOKA i YOUTUBE
Zostańmy w kontakcie!

Copyright © 2024 Duchowi.pl - Znajdź holistycznych specjalistów I wiedzę I miejsca I wydarzenia
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top