ZACZYNAMY! 

ZACZYNAMY!

Drodzy Duchowi (nie mylić z duchownymi ?) zaczynamy zabawę! 

Właśnie dziś powstaje strona, która ma na celu łączenie.

Łączenie idei. 

Łączenie technik. 

Łączenie poglądów

Łączenie osób

I nie chodzi o to, by tym połączeniem wszystko uniwersalizować.Kiedyś myślałam, że do tego właśnie należy dążyć, do jedności.Zapomniała o tym, co nazywamy życiem. O doświadczaniu. Przez czas mojego przypominania byłam w różnych miejscach, zaglądałam w zakamarki różnych religii, poznawałam tajniki magii, uczyłam się o psychologii i pracy z ciałem. Zdałam sobie sprawę, że pomimo ciągłego przypominania i tak nie pamiętam. Także dzisiaj w zrelaksowaniu i ,,niewiedzy” pozwalam doświadczeniu płynąć.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i wszystkie zainteresowane holistyczną ścieżką osoby do współtworzenia tej wyjątkowej przestrzeni w Internecie, a wkrótce do spotkań na żywo. Duchowi.pl to nie portal nastawiony jedynie na rozwój duszy, a na każdy aspekt istnienia w zgodzie i łączności z nią.

Jeśli szukasz ostatecznej prawdy, rozwiązania Twoich wszystkich problemów i życia bez jakiegokolwiek cienia, to tutaj prawdopodobnie tego nie znajdziesz ?

Możesz się natomiast spodziewać pola do rozmaitych doświadczeń, nieszablonowych osób, rozwojowych treści, otwartości na zmianę i stałą, połączenia się ze Źródłem i eksploracji takich ścieżek, o jakich tylko zamarzysz.

Zdjęcie Lawendowe Pole Kwiatowe Pod Różowym Niebem  

Przygotujmy się na przygodę!  Jedyną i niepowtarzalną (a może jednak zapomnianą i cykliczną?)      W każdym razie miło mi Ciebie powitać.  

Jeśli jesteś specjalistą bądź specjalistką zapraszam Cię do zapoznania się z informacjami o koncie przeznaczonym specjalnie dla Ciebie w BAZIE SPECJALISTÓW I SPECJALISTEK.     

Jeśli prowadzisz miejsce z duszą przejdź teraz do informacji o tym, w jaki sposób możesz dołączyć, do BAZY MIEJSC.     

Jeżeli natomiast chcesz czerpać z doświadczenia Naszych specjalistów, korzystać z możliwości kontaktu z nimi i zapisać się do Naszej społeczności tutaj poczytasz więcej o KONCIE UŻYTKOWNIKA.     

Zaczynamy! 

Z Miłością, Weronika, Pole Poznania

Copyright © 2023 Duchowi.pl - Znajdź holistycznych specjalistów I wiedzę I miejscaI wydarzenia
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top