O Nas

Głównym celem Duchowi.pl jest łączenie ludzi, stworzenie bazy specjalistów i specjalistek oraz miejsc, by w przejrzysty sposób przedstawić ich sylwetki.  Znajdziesz tu również bazę wydarzeń oraz wiele rozwojowych treści. Obserwujemy skalę na jaką rozprzestrzenia się holistyczny rozwój i by ułatwić kontakt z osobami, które w nim wspierają postanowiliśmy założyć tę stronę. Duchowi.pl to nie portal nastawiony jedynie na rozwój duszy, a na każdy aspekt istnienia  w zgodzie i łączności z nią.    

Znajdziesz tu terapeutów, psychologów, a także specjalistów od zdrowia i ruchu oraz wiele innych osób i miejsc, których misją jest wzrastanie w całkowitej prawdzie.    

Chcemy, by Nasz portal nie tylko ułatwiał znalezienie informacji o specjalistach, specjalistkach i miejscach, ale również był rzetelnym przedstawieniem ich wykształcenia, ścieżki i opinii, o usługach.    

Ale to nie wszystko… 

Jeśli jesteś użytkownikiem/ użytkowniczką możesz zapisywać interesujące Cię treści i być na bieżąco z ciekawymi webinarami oraz wydarzeniami. Masz również pełen dostęp do całej bazy naszych specjalistów, możesz umawiać się z nimi na spotkania i kierować do nich swoje pytania.

Więcej o korzyściach płynących z konta użytkownika przeczytasz TUTAJ

 

Jeśli jesteś specjalistą/ specjalistką lub prowadzisz rozwojowe miejsce oprócz powyższych korzyści masz możliwość stworzenia swojego zaufanego profilu i poszerzania bazy klientów, możesz zareklamować siebie i swoje wydarzenia oraz dać się poznać dzieląc się swoją wiedzą i wartościowymi treściami z użytkownikami, a także umawiać się z nimi na spotkania.

Więcej o korzyściach płynących z konta specjalisty i miejsca przeczytasz TUTAJ

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś zareklamować swoje wydarzenie, siebie, produkt lub obiekt napisz do nas: kontakt@duchowi.pl

Jeśli masz pytania dotyczące rozwoju duchowego masz możliwość zadania ich w sekcji Pytania. Masz również dostęp do sekcji Podcasty ze Źródła, odsłuchasz tu najświeższe przekazy i znajdziesz ciekawe tematy oraz medytacje.  

  Prowadzimy również bloga, na którym znajdziesz artykuły, które wraz z ekipą Duchowi.pl współtworzą Nasi specjaliści.  

  Zrobimy to razem!

Z Miłością, Ekipa Duchowi.pl

 

 

Copyright © 2024 Duchowi.pl - Znajdź holistycznych specjalistów I wiedzę I miejsca I wydarzenia
Projekt i wykonanie : EGDDesign
Scroll to top